Agenda 2017


Datum

Omschrijving

Aanvang

7-jan

Jaarvergadering

20.00 uur

8-jan

Nieuwsjaarborrel

12.00 uur

9-jan

Voorzittersoverleg clubgebouw Maasbree

20.00 uur

28-jan

Vergadering OLS buksmeesters  zaal Don  Bosco  Heel

14.00 uur

5-feb

Frühshoppen / windbuksschieten

12.00 uur

27-feb

Carnavalsoptocht collecteren

Bericht volgt

28-feb

Optocht Boérebroélof

Bericht volgt

3-mrt

Praatavond voor de dames

20.00 uur

4-mrt

Jaarvergadering Oud Limburgse Schuttersfederatie in  Baexum

14.00 uur

5-mrt

Frühshoppen / windbuksschieten

12.00 uur

11-mrt

Jubilaressen middag                                        

16:00 uur

18-mrt

Jaarvergadering Schuttersbond Juliana bij Martinus  Maasbree

14.00 uur

18-mrt

Onderling schieten heide  ( proefschieten )

16.00 uur

25-mrt

1e Kampioenswedstrijd

16.00 uur

1-apr

2e Kampioenswedsrtijd

17.00 uur

8-apr

Zes - schutterijen Sint Utbanus Belfeld

16.00 uur

15-apr

Opening  schietseizoen

15.00 uur

22-apr

3e Kampioenswedsrtijd

17.00 uur

29-apr

4e Kampioenswedsrtijd

17.00 uur

6-mei

Zes - schutterijen Sint Barbara reuver

16.00 uur

12-mei

Ledenvergadering

20.00 uur

13-mei

Piet Velmans trofee en Dames schieten.                                        

15.00 uur

19-mei

Meisterbreur                                                                                              

17.00 uur

20-mei

Zes - schutterijen Sint Thomas van Aquino Blerick

15.00 uur

27-mei

5e Kampioenswedsrtijd

17.00 uur

28-mei

Eerste    Bondsfeest St Jan Grubbenvorst

Bericht volgt

2-jun

Terrein en gebouw gereed maken voor Koningsweekend

Bericht volgt

3-jun

Koning vogelschieten                                                                           

Bericht volgt

4-jun

Vereniging schieten                                                                                

Bericht volgt

5-jun

Opruimen terrein en gebouw.

Bericht volgt

10-jun

Zes - schutterijen Akkermansgilde Venlo                                  

16.00 uur

17-jun

6e Kampioenswedsrtijd

17.00 uur

18-jun

Tweede    Bondsfeest Sint Barbara Reuver

Bericht volgt

23-jun

Wakkermannen                                                                                        

17.00 uur

24-jun

7e Kampioenswedstrijd

17.00 uur

27-jun

Kinjer OLS bij Sint Johannes en Clemens Merkelbeek

Bericht volgt

28-jun

Oefenen OLS                                                                                            

19.00 uur

1-jul

Oefenen OLS en onderling schieten heide                                   

17.00 uur

2-jul

OLS bij Sint Johannes en Clemens Merkelbeek

Bericht volgt

8-jul

Kavelen OLS       /     onderling schieten heide 17.00 uur

Bericht volgt

15-jul

Zes - schutterijen Sint Anthonius Tegelen

16.00 uur

22-jul

8e Kampioenswedstrijd

17.00 uur

29-jul

Onderling schieten heide

17.00 uur

5-aug

Onderling schieten heide

17.00 uur

12-aug

Zes - schutterijen Sint Martinus Tegelen

16.00 uur

19-aug

Gezamelijke BBQ  bij Urbanus met st Martinus en Akkermansgilde

Bericht volgt

20-aug

Derde     Bondsfeest Sint Hubertus Beringe

Bericht volgt

26-aug

9e Kampioenswedstrijd

17.00 uur

2-sep

10e Kampioenswedstrijd

17.00 uur

9-sep

Onderling schieten heide / donateursschieten / Open dag

16.00 uur

16-sep

Vertering

Bericht volgt

23-sep

11e Kampioenswedstrijd

17.00 uur

30-sep

Finale Kampioenschieten

15.00 uur

8-okt

Frühshoppen / windbuksschieten

12.00 uur

7-okt

Najaarsvergadering OLS in schutterij museum Steyl

14.00 uur

21-okt

Najaarsvergadering Schuttersbond Juliana in Maasbree

14.00 uur

5-nov

Frühshoppen / windbuksschieten

12.00 uur

18-nov

Kienen

19.30 uur

3-dec

Frühshoppen / windbuksschieten

12.00 uur